Onze bestseller met nog meer comfort
Bezoekerstoel ISO PLUS met ergopolster
Stapelbare bezoekersstoel, hoogwaardig 4-poots frame van aluminium zilver of verchroomd, ergonomische kwaliteitsbekleding met rugleuningbekleding. Zitkussen met extra voorgevormde zijgeleiding. Robuuste bekledingsstof (50.0000 schuurcycli)
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
67,41
(vanaf 4 st./st.)
i. p. v.
€
79,90
Standaard prijs
€
79,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Stapelbaar max. 10 stoelen
Exclusiev bij DELTA-V
Ergonomie TOP
5 jaar garantie
Onze bestseller met nog meer comfort
Kwaliteitskenmerken
- moeiteloos zitten dankzij de bijzonder ergonomische DELTA-V comfortbekleding van zitting en rugleuning
- zitkussen met extra voorgevormde zijgeleiding, voor comfortabele ondersteuning in elke zithouding dankzij het ergonomisch gevormde kussen
- Extra lange levensduur dankzij slijtvaste bekledingsstof met 50.000 schuurcycli
- hoogwaardige uitstraling door kunststof rugleuningbekleding
- Frame naar keuze in verchroomd of aluminiumzilver, incl. polyamide vloerglijders, stapelbaar (max. 10 stoelen)
Afmetingen:
- Totale hoogte 820 mm
- Totale breedte 545 mm
- Totale diepte 565 mm
- Hoogte zitting 470 mm
- Zitbreedte 475 mm
- Zitdiepte 415 mm
- Gewicht 6 kg
Extra lange levensduur dankzij slijtvaste, vlamvertragende bekledingsstof:
- 100% polyester
- 50.000 schuurcycli
- EN 1021-1 Sigarettengloed
- EN 1021-2 Lucifer
| hoogte: | 820 mm |
|---|---|
| breedte: | 545 mm |
| diepte: | 565 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | zonder armleggers |
| rijverbinding: | optionaal |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 470 mm |
| zitbreedte: | 475 mm |
| zitdiepte: | 415 mm |
| rugleuninghoogte: | 350 mm |
| gewicht: | 6 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 50000 |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed, EN 1021-2 lucifers |
| stapelbaar tot: | 10 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Bezoekerstoel ISO PLUS met ergopolster
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.