UV-bestendig, kleurrijk - de beproefde klassieker - praktisch voor alle gebruiksgebieden
Stapel-/schaalstoelen IBIZA PRO
IBIZA PRO stapel-/schalenstoel, ook ideaal voor buitengebruik in cafetaria's/kantines dankzij de UV-/weerbestendigheid. Ergonomische zitschaal met geïntegreerde armleuningen van onderhoudsvriendelijk, met glasvezel versterkt polypropyleen.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
76,41
(vanaf 8 st./st.)
i. p. v.
€
89,90
Standaard prijs
€
89,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
UV- en weerbestendig polypropylen
3 jaar garantie
Stapelbaar max. 5 stoelen
UV-bestendig, kleurrijk - de beproefde klassieker - praktisch voor alle gebruiksgebieden.
Tijdloos mooi, uiterst comfortabel, gemakkelijk schoon te maken en ideaal voor elke kantine of cafetaria - maar ook als praktische vergaderstoel.
De praktische stoelen kunnen eenvoudig worden gestapeld en opgeborgen om ruimte te besparen.
Kwaliteitskenmerken:
- uiterst comfortabele zitschaal van UV- en weerbestendig polypropyleen, versterkt met glasvezel
- Extra stevige poten met kunststof glijdoppen
- Stapelbaar (tot 5 eenheden)
Afmetingen kuipstoel:
- Totale hoogte 775 mm
- Totale breedte 560 mm
- Totale diepte 555 mm
- Hoogte zitting 460 mm
- Breedte zitting 460 mm
- Zitdiepte 460 mm
- Gewicht 5 kg
| hoogte: | 545 mm |
|---|---|
| breedte: | 775 mm |
| diepte: | 550 mm |
| materiaal: | polypropyleen |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | vaste armleggers |
| zithoogte: | 460 mm |
| zitbreedte: | 560 mm |
| zitdiepte: | 460 mm |
| rugleuninghoogte: | 775 mm |
| gewicht: | 5 kg |
| materiaaleigenschap: | UV- en weerbestendig |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyprobyleen |
| stapelbaar tot: | 5 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 150 kg |
Variantenoverzicht
Stapel-/schaalstoelen IBIZA PRO
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.
Andere klanten waren ook geïnteresseerd in dit
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
64,90
Slagvast, weerbestendig
gemaakt van UV- en weerbestendig polypropyleen
Stapelbaar tot 8 stuks
10 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
26,90
i. p. v.
€
33,90
ergonomische zitschaal
stapelbaar (max. 6 stoelen)
stabiel staalbuisonderstel
5 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
39,90
i. p. v.
€
44,90
vormbestendige 4 mm sterke schaalkonstruktie met noppenstructuur voor een betere luchtcirculatie
mooi gevormde schaalstoel in 5 verschillende kleuren verkrijgbaar
voor uw gezondheid en veiligheid vlgs EN1335 (gespecificeerde afmetingen) en EN1022 (stabiliteit)
4 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
29,90
i. p. v.
€
36,90
voorgevormd zit- en rugvlak uit beukenhout
spapelbaar (max. 8 stoelen)
4 onderstel kleur
4 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
119,90
i. p. v.
€
129,90
Stijlvol en elegant
verchroomd sledeframe
Stevig, stapelbaar frame (max. 10 stoelen)
72 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
71,91
i. p. v.
€
99,90
3-laags kwaliteitsspaanderplaat met 19 of 25 mm bladdikte
onderstel naar keuze in lichtgrijs, aluzilver, antraciet of sepiabruin
steldoppen verstelbar tot 10 mm
20 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
116,91
i. p. v.
€
144,90
onderstel dubbel verchroomd
TOP KWALITEIT: 5 jaar garantie
stabiel metalen frame rondom
3 varianten om uit te kiezen
€
1.099,-
incl. steldoppen, +10 mm
hoogbelastbare stofbekleding
Top kwaliteit: 5 jaar garantie
72 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
314,10
30 mm dik 3-llags kwaliteitsspaanderplaat
tafelhoogte incl. blad 752 mm
incl. bodemstelschroeven, + 20 mm