Verplaatsbare stoelen voor vergaderingen en conferenties
Vergaderstoel SITNESS MEETING 1.0
Conferentiestoel met armleuningen, frame met 4 poten, verkrijgbaar in mat of gepolijst aluminium. Gepatenteerde speciale Ortho Seat® met beweegbaar zitvlak dankzij Body-Balance-Tec® - zodat je je rugspieren kunt trainen tijdens het zitten.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
359,10
(vanaf 4 st./st.)
i. p. v.
€
449,-
Standaard prijs
€
449,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
inklusive Armlehnen
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Made in Germany
Bewegend zitten voor meetings en conferenties!
Kwaliteitskenmerken:
- Spezial-Orthositz®, in de VS gepatenteerd, driedimensionaal beweeglijk (Body-Balance-Tec®)
- Comfortabele, extra ergonomische DELTA-V-stoffering van de kuipzitting en armleggers voor een goed en langdurig zitcomfort
- Extra slijtvaste en duurzame bekledingsstof met een hoog aandeel wol – aangenaam bij elke temperatuur
- In hoogte verstelbaar en draaibaar voor meer bewegingsvrijheid, voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd
- Verkrijgbaar in 6 verschillende kleuren
- Stabiel 4-poots onderstel naar keuze van mat of gepolijst aluminium
- TOPKWALITEIT en dus 3 jaar garantie
| hoogte: | 845 mm |
|---|---|
| breedte: | 680 mm |
| diepte: | 730 mm |
| materiaal: | voelde |
| onderstel: | kruisvoet met glijders |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| armleggers: | vaste armleggers |
| zithoogte: | 470 mm |
| zitbreedte: | 480 mm |
| zitdiepte: | 470 mm |
| rugleuninghoogte: | 385 mm |
| gewicht: | 13 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 75% wol, 25% polyamide |
| scheurvastheid: | 100000 |
Variantenoverzicht
Vergaderstoel SITNESS MEETING 1.0
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.