Vergaderstoel SITNESS MEETING 2.1
4-poot onderstel. Comfortabele, extra ergonomische DELTA-V polstering van de zitschaal voor comfortabel en duurzaam zitcomfort.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
359,10
(vanaf 4 st./st.)
i. p. v.
€
449,-
Standaard prijs
€
449,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Made in Germany
Ergonomie TOP
Dynamische meetings dankzij de perfecte zitbalans
Kwaliteitskenmerken:
- comfortzit, driedimensioneel beweegbaar (Body Balance Tec)
- comfortabele, extra ergonomische DELTA-V polstering van de zitschaal voor comfortabel en duurzaam zitcomfort
- extra kwalitatieve en duurzame bekledingsstof met hoog aandeel aan wol - aangenaam bij elke temperatuur
- hoogteverstel- en draaibaar voor meer bewegingsvrijheid
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd
- verkrijgbaar in 4 verschillende kleuren
- stabiel 4-poot onderstel in aluminium zwart, naar keuze mat of gepolijst
- TOP KWALITEIT, daarom 3 jaar garantie
Afmetingen:
- totale hoogte 840-870 mm
- totale breedte 630 mm
- totale diepte 590 mm
- zithoogte 440-470 mm
- zitbreedte 450 mm
- zitdiepte 440 mm
- gewicht 12 kg
- Bekledingsstof extra kwalitatief en duurzaam
- 100% Polyester
- 85.000 schuurtoeren
| hoogte: | 840 mm |
|---|---|
| breedte: | 480 mm |
| diepte: | 480 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | 4-poot |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| armleggers: | vaste armleggers |
| zitdiepteverstelling: | nee |
| ergonomie: | TOP |
| gewicht: | 13 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 85000 |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Vergaderstoel SITNESS MEETING 2.1
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.