De robuuste allrounder
Vormschaalstoel HIP - uit breukvast polyamide
Stapelbare kuipstoel met ergonomische zitkuip van onbreekbaar kunststof (polyamide) - stevig stalen buisframe, verchroomd. Extra comfortabele, ergonomisch gevormde zitschaal - onmisbaar in kantines en op evenementen.
Uw DELTA-V voordeelprijs:
vanaf
€
26,90
(vanaf 16 st./st.)
i. p. v.
€
33,90
Speciale actie-prijzen zonder verdere kortingen
3 jaar garantie
Stapelbaar max. 6 stoelen
DE ROBUUSTE ALLROUNDER
Onmisbaar
- in kantines
- in het onthaal
- bij vergaderingen
- op beurzen
- bij evenementenn
Kwaliteitskenmerken:
- modern design
- ergonomische zitschaal uit breukvast polyamide
- stabiel staalbuisonderstel, doorsnede 18 mm
- stapelbaar staalbuisonderstel, verchroomd (max. 6 stoelen)
- TOPKWALITEIT, daarom 3 jaar garantie
Gegevens:
- Hoogte 765 mm
- Breedte 495 mm
- Diepte 540 mm
- Zithoogte 460 mm
- Zitbreedte 440 mm
- Zitdiepte 400 mm
- Gewicht 3 kg
| hoogte: | 765 mm |
|---|---|
| breedte: | 495 mm |
| diepte: | 540 mm |
| materiaal: | kunststof |
| onderstel: | 4-poot |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| armleggers: | zonder armleggers |
| zithoogte: | 460 mm |
| zitbreedte: | 440 mm |
| zitdiepte: | 400 mm |
| gewicht: | 3 kg |
| stapelbaar tot: | 6 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Vormschaalstoel HIP - uit breukvast polyamide
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.