Dynamisch werken comfortabel door 1 druk op de knop
Hoogteverstelbare bureaus COMFORT EVO
Elektrisch in hoogte verstelbare bureaus - ergonomisch werken voor een gezonde rug. Comfortabele hoogteverstelling met één druk op de knop van 640-1300 mm, frame in aluminiumzilver, 2 synchroon geregelde elektromotoren, max. belasting 80 kg
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
399,60
(per st.)
Standaard prijs
€
444,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
professionele snelle opbouwservice gratis
ProActiv werken voor gezondheid
Onderstel: Kwaliteitsgetest
Specialisten raden aan: 1/3 staan + 2/3 ziten
Ergonomische zit-/statafels
Elektromotorische hoogteverstelling
incl. blokkeerbeveiliging
Ergonomie TOP
5 jaar garantie
Zit-/sta-bureaus EVO
Met de elektrisch in hoogte verstelbare bureaus kunt u uw werkplek individueel aanpassen aan uw behoeften. Met een druk op de knop kunt u snel en gemakkelijk de hoogte van het bureau aanpassen en zo uw bewegingsapparaat in beweging brengen. Deze dynamische verandering heeft een stimulerend effect op uw bloedsomloop en verhoogt zo uw prestatievermogen.
De voordelen voor de werknemer:
- optimale ergonomie op de werkplek
- individuele hoogteverstelling heel comfortabel met een druk op de knop
- activering van het hart- en vaatstelsel en het vegetatieve systeem
- de dynamische afwisseling tussen zittend en staand werken verhoogt het welzijn en verbetert de mentale prestaties
- versterkt uw rug en voorkomt een monotone houding
De voordelen voor de werkgever:
- prestatie- en efficiëntieverhoging
- langdurige verlaging van het ziekteverzuim
- kostenoptimalisatie door desk sharing
- verhoging van de productiviteit en de kwaliteit van de dienstverlening
Technische gegevens:
- 25 mm dik tafelblad, melaminehars gecoat, rondom met 3 mm dikke kunststof randafwerking
- 2 metalen kabelgaten
- stabiel T-voet stalen frame met tweetraps telescopische kolom, gepoedercoat in aluzilver RAL 9006 of wit RAL 9016
- traploze hoogteverstelling van 640-1300 mm via twee synchroon aangestuurde elektromotoren
- incl. handbediende geheugenschakelaar
- incl. botsbeveiliging
- Dynamische belasting: tot 80 kg
- Maximale beenruimte door frameconstructie zonder dwarsbalken
- Hefsnelheid: 39 mm/s
- Motorgeluid: max. 55 dB
- Minimaal stroomverbruik, slechts 0,3 W in stand-by modus
| diepte: | 800 mm |
|---|---|
| materiaal: | hout |
| onderstel: | T-poot |
| bladvorm: | rechthoek |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | elektrisch/motorisch |
| ergonomie: | TOP |
| kabeldoorvoerdoppen: | 2 Stück |
| Draagvermogen dynamisch: | 80 kg |
| Hefsnelheid: | 39 mm/s |
| Aanrijdbeveiliging: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | EVO - Holzmöbel |
| Memory-handschakelaar: | ja |
| Motorgeluid max.: | 55 dB |
| min. stroomverbruik in stand-by: | 0,3 W |
| tafelbladdikte: | 25 mm |
Kabelslurf | aluzilver RAL 9006
Bestelnr.: 264621
inclusief tafel-bevestiging en bodemplaat, capaciteit: tot 20 kabels. Lengte: 130 cm (gestrekt), aluzilver RAL 9006
3 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
35,91
Kabelkanaal voor zit-/stabureau's
Bestelnr.: 55288917
klapbaar, metaal poedercoating, incl. kabelontlasting, hoogte 50 mm, diepte 145 mm
20 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
29,61
Knieschot
Bestelnr.: 55288938
biedt voldoende privacy, metaal poedercoating, incl. montagemateriaal, hoogte 350 mm, diepte 16 mm
22 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
44,91
Lade voor bureau
Bestelnr.: 55329797
Toebehoren lades voor bureaus diepte 800 mm, voor montage onder het tafelblad. Metaal, incl. inleg in bamboe,uittrekbare lengte 240 mm
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
71,10
brennenstuhl contactdoos 6-voudig
Bestelnr.: 346444
Contactdoos 6-voudig met overspanningsbeveiliging toD 60.000 ampère, ontstoringsfilter EMI/RFI, verlichte schakelaar, tweepolig in-/uitschakelbaar, 3 m kabel, behuizing van stabiele kunststof in zwart, Made in Germany
vanaf
€
71,99
Variantenoverzicht
Hoogteverstelbare bureaus COMFORT EVO
Documenten om te downloaden
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.