XXL-24/7-Bureaustoel allDAY DV - tot 200 kg belastbaar
24/7 zitcomfort, perfect voor langdurig en intensief gebruik, fraai gevormde rugleuning met geïntegreerde hoofdsteun, in hoogte en diepte verstelbare armleuningen met zachte PU-armsteunen, extra dikke comfortabele vulling
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
629,10
(per st.)
Standaard prijs
€
699,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
inklusive Armlehnen
24 Stunden Leitstellenstuhl
Belastbaar tot 200kg
Ergonomie TOP
5 jaar garantie
Kwaliteitskenmerken:
- speciaal ontworpen XXL-bureaustoel voor 24/7 gebruik, getest tot 200 kg lichaamsgewicht met gasveer voor zware belasting
- voor optimale ondersteuning van de wervelkolom – comfortabel beklede rugleuning met in diepte verstelbare lendensteun
- altijd de juiste zitpositie dankzij het hoogwaardige synchroonmechanisme
- de hele dag comfortabel zitten dankzij individueel instelbare zitdiepteverstelling
- grote hoofdsteun van 230 mm hoog
- ergonomisch gevormde comfortabele zitting, comfortabel bekleed
- traploze zithoogteverstelling
- inclusief armleggers, 5-voudig verstelbaar met zachte bekleding
- hoge stabiliteit en elegante uitstraling– gepolijste aluminium kruisvoet
- extreem slijtvaste bekledingsstof (150.000 schuurbewegingen) of kunstleer (300.000 schuurbewegingen) voor een lange levensduur vormschone rugleuning met geïntegreerde hoofdsteun 2
- lastafhankelijk geremde universele wielen voor harde en zachte vloer
- voor uw veiligheid gecertificeerd volgens EN 1335-1 (afmetingen) en -2 (veiligheid)
| onderstel: | kruisvoet |
|---|---|
| onderstel kleur: | gepolijst |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| hoofdsteun: | inclusief hoofdsteun |
| armleggers: | verstelbare armleggers |
| wielen: | universele wielen |
| zitdiepteverstelling: | ja |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 440-530 mm |
| zitbreedte: | 540 mm |
| zitdiepte: | 500 mm |
| rugleuninghoogte: | 570 mm |
| gewicht: | 21 kg |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed, EN 1021-2 lucifers |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 200 kg |
Variantenoverzicht
XXL-24/7-Bureaustoel allDAY DV - tot 200 kg belastbaar
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.