Echte Qualität. Für echte Profis.
Werkbanken SERIE ALLROUND – 2+3 laden, 1 deur
Indeling: 2 laden H 85 mm, 3 laden H 170 mm, 1 deur H 340 mm. Draagvermogen 800 kg, hoogte 840 mm, diepte 600 mm
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
827,10
(per st.)
Standaard prijs
€
919,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Belastbaar tot 1200 kg
Kwaliteitsgetest
Holz: 100% aus dt. Wäldern
Made in Germany
5 jaar garantie
Echte kwaliteit. Voor echte professionals
- Speciaal verlijmd met 60% meer lijmoppervlak.
- Stabiele deuren met versterkingsprofielen, openingshoek 180°, centrale vergrendeling
- Massief beukenhouten blad, 40 mm dik, vervaardigd van Zuid-Duitse beuk uit gecertificeerde bossen.
- Onderstel van gepoedercoat metalen in lichtgrijs RAL 7035, fronten gentiaanblauw RAL 5010 of lichtblauw RAL 5012
- Laden 90% uittrekbaar, draagvermogen 70 kg
- Statisch draagvermogen: 800/1000/1200 kg
- 5 jaar garantie
| hoogte: | 840 mm |
|---|---|
| diepte: | 700 mm |
| uitvoering: | 5 Schubladen, 1 Flügeltür |
| onderstel kleur: | lichtgrijs RAL 7035 |
| materiaal onderstel: | staal |
| lades: | 5 Schübe |
| draagkracht max.: | 1200 kg |
| hoogteinstelbaar: | vaste hoogte |
Bankschroef 120 mm met til- en kantelmechanisme
Bestelnr.: 268990
Het perfecte hulpmiddel voor elke situatie. Professioneler dan dit kan haast niet. Neerklapbaar, klikt vast op en onder de tafel. Gesmeed van het beste kwaliteitsstaal, gehard en nagenoeg onbreekbaar.
vanaf
€
845,10
Variantenoverzicht
Werkbanken SERIE ALLROUND – 2+3 laden, 1 deur
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.