Voor iedere ruimte een eyecatcher!
Barkruk ANZIO
Verchroomde trompetvoet, zitting naar keuze in stof of kunstleer. Hoge kwaliteit voor elke gelegenheid en behoefte. Barkrukken gemaakt van gemakkelijk te onderhouden bekledingsstoffen voor eenvoudige reiniging.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
89,91
(per st.)
Standaard prijs
€
99,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Voor iedere ruimte een eyecatcher!
Kwaliteitskenmerken:
- voor iedere inzet en gebruik
- barkruk uit onderhoudsvriendelijk kunstleder voor simpele reiniging
- tafels : stabiel en standvast voor hoge belastbaarheid
- TOPKWALITEIT, daarom 3 jaar garantie
| hoogte: | 925 mm |
|---|---|
| diepte: | 510 mm |
| onderstel: | trompet voet |
| onderstel kleur: | verchroomd |
| zithoogte: | 600-820 mm |
| zitbreedte: | 410 mm |
| zitdiepte: | 390 mm |
| rugleuninghoogte: | 390 mm |
| gewicht: | 10 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| hoogteinstelbaar van tot: | 925-1145 mm |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Barkruk ANZIO
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.
Productgalerij overslaan
9 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
197,10
i. p. v.
€
249,-
3-laags kwaliteitsspaanderplaat, bladdikte 36 mm
incl. steldoppen, (+15 mm)
uitvoering Premium incl. voetstang en 4 dubbele haken
12 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
199,90
i. p. v.
€
219,-
3-dubbel kwaliteitsblad emissieklasse E1, duurzame melaminelaag, verblindings- en reflectievrij
bladdikte 25 mm
tafelpoot rond of vierkant, voet zwart gelakt of roestvrij staal
20 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
233,10
i. p. v.
€
299,-
25 mm dikke 3-laags kwaliteitsspaanplaat
poten en dwarsbalken van metaal met poedercoating
incl. vloernivelleringsschroeven (+ 20 mm)
8 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
161,10
met een frame van geborsteld roestvrij staal
de stabiliteit wordt gegarandeerd door de zware bodemplaat
tafelblad van helder of gesatineerd ESG-veiligheidsglas (8 mm dik)
4 varianten om uit te kiezen
€
279,90
3-laags kwaliteitsspaanderplaat
onderstel aluzilver RAL 9006
TOP kwaliteit: 5 jaar garantie
36 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
359,10
i. p. v.
€
449,-
traploze hoogteverstelling van 715-1205 mm
1 elektromotore, 2-traps telescopische zuil
incl. soft start- en stop-functie
Andere klanten waren ook geïnteresseerd in dit
4 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
29,90
i. p. v.
€
36,90
voorgevormd zit- en rugvlak uit beukenhout
spapelbaar (max. 8 stoelen)
4 onderstel kleur
4 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
119,90
i. p. v.
€
129,90
Stijlvol en elegant
verchroomd sledeframe
Stevig, stapelbaar frame (max. 10 stoelen)
8 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
219,90
vier tafelgrooten beschikbaar
onderstel in lichtgrijs RAL 7035, aluzilver RAL 9006, sepiabruin RAL 8014
tafelblad 19 mm dik, krasbestendig
2 varianten om uit te kiezen
prijs per stuk
€
99,97
hoogwaardig kunstleder
comfortable zitting
slede-staalbuisonderstel, verchroomd
3 varianten om uit te kiezen
prijs per stuk
€
129,90
hoogbelastbare stof
comfortable zitting
slede-staalbuisonderstel verchroomd