Bijzettafel TRILEG
Bestelnr.:
366661
Hoogwaardige bijzettafel voor een aantrekkelijke aanvulling, blad van zwart gelakt MDF, fraai vormgegeven, stabiele poten van massief hout, zwart gelakt, transparante vloergeleiders, H 430 mm, L 595 mm, B 490 mm, gewicht 5 kg
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
€
99,90
(per st.)
Standaard prijs
€
111,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Levering: binnen 5 werkdagen, franco gelijkvloers
Mededeling: Prijzen plus BTW, min kortingen. De exacte levertermijn kan u zien op onze orderbevestiging. Leveringen gebeuren van maandag tot vrijdag, uitgezonderd feestdagen.
2 jaar garantie
Kwaliteitskenmerken:
- Plaat MDF zwart gelakt
- Hoogwaardige poten van massief hout
Afmetingen:
- Hoogte 430 mm
- Lengte 595 mm
- Breedte 490 mm
- Gewicht 5 kg.
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 430 mm |
| diepte: | 490 mm |
| lengte: | 595 mm |
| materiaal: | MDF-blad |
| onderstel: | overiges |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | hout |
| wielen: | zonder wielen |
| verkoopeenheid: | stuk |
| gewicht: | 5 kg |
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.