De plaatsbesparende opbergoplossing!
Rolblokken PROFI MODUL met softclose
Rolcontainer van professionele kwaliteit! Lades met hoogwaardige softclose en zelfintrekmechanisme, centraal afsluitbaar, slot met verwisselbare cilinder, H 600 x B 435 x D 600/800 mm
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
350,10
(per st.)
Standaard prijs
€
389,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
professionele snelle opbouwservice gratis
ProActiv werken voor gezondheid
Kwaliteitsgetest
Softclose - comfortabele sluitdempers
Exclusiev bij DELTA-V
Made in Germany
5 jaar garantie
De opbergkasten zijn de beste en meest veelzijdige collega’s op kantoor. Of het nu gaat om een verrijdbare opbergkast onder het bureau, een staande opbergkast om het bureauoppervlak te vergroten of een hoge opbergkast om werkplekken overzichtelijk in te richten. Ze zorgen voor orde op het bureau. Ze bieden volop ruimte voor werkmateriaal en persoonlijke spullen. Ze sluiten geruisloos en kunnen met een uitgebreid assortiment accessoires naar wens worden aangepast.
Uw voordelen
- corpus en ladefronten 18 mm dik, topblad 25 mm dik, in decorplaat met slijtvaste melamine coating
- incl. pennenlade in kunststof
- lades en hangmappenlade afsluitbaar, met lichtlopende metalen lades, zelfsluitsysteem en sluitdemping (Softclose), kantelbeveiliging, hangmappenlade bij diepte 800 mm volledig uittrekbaar
- slot met wisselcilinder, centraal afsluitbaar, 2 sleutels
- elegante volmetalen handgreep in aluzilver
- 4 hoogwaardige, lichtlopende wielen in zwart kunststof, voorste blokeerbaar
- TÜV-geteste veiligheig (GS-gecertificeerd)
| hoogte: | 600 mm |
|---|---|
| breedte: | 435 mm |
| uitvoering: | Rolblok |
| materiaal: | hout |
| uitrusting: | metalen lades |
| wielen: | met wielen |
| slotsoort: | cilinderslot met wisselcilinder |
| belastbaarheid per lade: | 25,00 kg |
| centraal afsluitbaar: | ja |
| sluitdempers: | ja |
| uittrekbeveiliging: | ja |
| zelfsluitsysteem: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | PROFI MODUL - Holzmöbel |
Lade-indelingset | Lade-indelingset
Bestelnr.: 290559
bestaande uit: 4 scheidingen 330 x 73 x 7 mm, 2 vakverdelers A5, 2 vakverdelers A6
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
37,80
Schuine verdelerset | Schuine verdelerset
Bestelnr.: 290560
bestaande uit: 4 uittrekbare vakken DIN A4
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
26,10
ladeverdeler
Bestelnr.: 295406
Tussenschot voor lade, zwart metaal, voor de onderverdeling van laden, geschikt voor ladeblokken met een breedte van 435 mm, breedte 332 x hoogte 73 x diepte 7 mm
vanaf
€
7,11
Containeropzet
Bestelnr.: 55331341
metaal poedergelakt met binnen verdeling, hoogte 100 mm, voor containerbreedte 435 mm
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
35,10
Variantenoverzicht
Rolblokken PROFI MODUL met softclose
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.