8 stoelen in set aan een staarprijs
8 Bezoekersstoelen ISO in SET, 3 ondersteelkleur
8 bezoekersstoelen in een set voor een speciale prijs. Stapelbaar. Hoogwaardig 4-poots frame, verchroomd, aluminium zilver of zwart, kwaliteitsbekleding op de zitting en rugleuning
Uw DELTA-V voordeelprijs:
Setprijs
€
391,20
prijs per stuk
€
48,90
Speciale actie-prijzen zonder verdere kortingen
Ergonomie PLUS
Made in Europe
Stapelbaar max. 10 stoelen
5 jaar garantie
8 STOELEN PER SET
Kwaliteitskenmerken:
- onvermoeibaar zitten door bijzondere kwaliteitspolstering van zit en rugleuning
- beste kwaliteit, met binnenzitschaal in hout
- bijzonder robuust en stabiel onderstel in aluzilver incl. polyamide meubelglijders
- verkrijgbaar in 5 kleuren
- passende Click-rijverbinding optioneel verkrijgbaar
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
Gegevens:
Totaalhoogte 820 mm
Totaalbreedte 545 mm
Totaaldiepte 565 mm
Zithoogte 480 mm
Zitbreedte 470 mm
Zitdiepte 420 mm
Rugleuninghoogte 340 mm
Gewicht 6 kg
Extra lange gebruiksduur door hoogbelastbare stofbekleding:
100% Polyester
Basic C: 90.000 schuurbewegingen
Basic D: 30.000 schuurbewegingen
| hoogte: | 820 mm |
|---|---|
| breedte: | 545 mm |
| diepte: | 560 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | 4-poot |
| armleggers: | zonder armleggers |
| rijverbinding: | optionaal |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 480 mm |
| zitbreedte: | 470 mm |
| zitdiepte: | 420 mm |
| gewicht: | 6 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| stapelbaar tot: | 12 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor rechtshandigen
Bestelnr.: 208038
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
44,91
i. p. v.
€
54,90
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
4,41
vanaf
€
33,21
i. p. v.
€
39,90
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
4,41
Schrijftablet voor bezoekersstoelen ISO, 4 poten
Bestelnr.: 284680
melamine lichtgrijs met verchroomde stoelverbinding voor bezoekersstoel ISO, 4-poots
vanaf
€
44,91
i. p. v.
€
54,90
Set vilten glijders
Bestelnr.: 251922
VE= 4 stuks. Voor parket, steen, tegels, enz. in topkwaliteit voor optimale vloerbescherming.
vanaf
€
11,61
Schrijftablet voor bezoekersstoel ISO | voor linkshandigen
Bestelnr.: 267427
slagvaste polyamid met geintegreerde pennengleuf. montage aan de rechterzijde. Hoogte 17 mm, breedte 375 mm, diepte 210-270 mm.
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
44,91
i. p. v.
€
54,90
Variantenoverzicht
8 Bezoekersstoelen ISO in SET, 3 ondersteelkleur
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.