De beste in zijn categorie! met LAAGSTE PRIJSGARANTIE
Top aanbieding: Metalen draaideurkasten
TOP-aanbieding - hoogwaardig kwaliteitsstaal, incl. 4 hoogteverstelbare stabiele legborden, draagkracht per legbord 50kg, H 1950 x B 920 x D 420 mm, 5 ordnerhoogtes, ruimte voor 55 ordners, corpus poederlak in lichtgrijs RAL 7035
Uw DELTA-V voordeelprijs:
vanaf
€
159,-
(vanaf 2 st./st.)
i. p. v.
€
239,-
Speciale actie-prijzen zonder verdere kortingen
100% recycleerbaar
180° deuropening
Antibacteriële coating
Traglast pro Fachboden 40 kg
DELTA-V Premium Staal
5 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
De beste in zijn categorie! met LAAGSTE PRIJSGARANTIE
Gegarandeerd!
- hoogwaardig kwaliteitsstaal
- incl. 4 hoogteverstelbare, stabiele legborden
- draagkracht per legbord 50 kg bij gelijkmatig verdeelde last
Kwaliteitskenmerken:
- kwaliteitsstaal met hoogwaardige, krasvaste poedercoating
- ruimte voor 55 ordners
- incl. 4 hoogteverstelbare, stabiele legborden, draagkracht per legbord 40 kg
- professioneel cilinderslot, incl. 2 sleutels met naleveringsgarantie
- vlak afsluitende, versterkte deuren en verzonken scharnieren
- zeer wijde deuropening, 180°
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
| hoogte: | 1950 mm |
|---|---|
| breedte: | 920 mm |
| diepte: | 420 mm |
| materiaal: | staal |
| draagkracht per legbord max.: | 40 kg |
| aantal legborden: | 4 Stück |
| hoogte (OH): | 1950 mm (5 OH) |
| ordnerhoogtes: | 5 |
| materiaal borden: | staal |
| slotsoort: | haak- en oogslot |
| gewicht: | 46 kg |
| Ordnercapaciteit: | 55 Stück |
| afstand verstelbaarheid: | 35 mm |
4 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
35,91
met 5 open of gesloten lades
stabiel kunststof lichtgrijs or zwart
stapelbaar
2 varianten om uit te kiezen
€
37,90
Variantenoverzicht
Top aanbieding: Metalen draaideurkasten
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.