2 jaar garantie
Stabiele constructie met 4 dubbele loopwielen, waarvan 2 met rem.
Onderhoudsvriendelijke, krasbestendige spaanplaat van 16 mm dik met melaminecoating.
- Met 2 doorlopende deuren en 2 in hoogte verstelbare legborden
- Elk legbord met een draagvermogen van ca. 30 kg
- Spaanplaat met melaminecoating, 16 mm
- 4 dubbele loopwielen, waarvan 2 met rem
- B 528 x H 737 x D 400 mm
- Gewicht 21 kg
- Niet-gemonteerd geleverd, eenvoudig zelf te monteren
| hoogte: | 737 mm |
|---|---|
| breedte: | 528 mm |
| diepte: | 400 mm |
| materiaal: | hout |
| materiaal onderstel: | hout |
| aantal legborden: | 3 Stück |
| wielen: | met wielen |
| ordnerhoogtes: | 1 |
| draagkracht max.: | 30 kg |
| gewicht: | 21 kg |
| aantal legborden: | 2 Stück |
Variantenoverzicht
Printer-/bureauwagen
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.