Kies voor kwaliteit die beweegt – voor uw gezondheid!
Sta-hulp SITNESS 37 BLACK
Versterking van de rugspieren en tussenwervelschijven door een beweegbare zitting met horizontaal schommeleffect (Body-Balance-Tec®) – zo traint u uw rugspieren terwijl u zit. Frame van aluminium, zwart, GS-gecertificeerd
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
152,91
(vanaf 2 st./st.)
i. p. v.
€
179,90
Standaard prijs
€
179,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Ergonomie TOP
Breng beweging in uw dagelijks leven – met comfort en stijl!
Ervaar het unieke horizontale schommeleffect dat uw rugspieren versterkt en uw tussenwervelschijven ontlast.
De beweegbare zitting past zich aan u aan en zorgt voor actief en gezond zitten. Met de perfecte DELTA-V-bekleding geniet udag na dag van optimaal zitcomfort. Veiligheid staat daarbij voorop: GS-gecertificeerd, TÜV-getest en met betrouwbare gasveer. Dankzij de traploze zithoogteverstelling is elke positie een comfortabele hoogte, terwijl de designvoet van hoogwaardig zwart gepoedercoat aluminium niet alleen zorgt voor een stoere uitstraling, maar ook voor een stabiele ondersteuning.
Afmetingen:
- Zithoogte 490-700 mm
- Zitdiameter 385 mm
- Gewicht 6,2 kg
Extra lange levensduur door slijtvaste bekledingsstof:
- 100% polyester
- 40.000 schuurcycli
| hoogte: | 700 mm |
|---|---|
| breedte: | 385 mm |
| diepte: | 385 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| diameter: | 385 mm |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 490-700 mm |
| zitbreedte: | 385 mm |
| zitdiepte: | 385 mm |
| gewicht: | 6,2 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 40000 |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
Variantenoverzicht
Sta-hulp SITNESS 37 BLACK
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.