Bureau-/conferentiedraaistoel SITNESS StarLIVE
Bureaustoel met gepatenteerde beweegbare Sitness-speciale zitting voor een gezonde rug. Inclusief ergonomisch gevormde armleuningen. Voetkruis van polyamide en bekleding van zwart of wit gaas.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
242,10
(vanaf 2 st./st.)
i. p. v.
€
279,-
Standaard prijs
€
279,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
inklusive Armlehnen
Atmungsaktiv
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Made in Germany
Ergonomie TOP
Kwaliteitskenmerken:
- Gepatenteerde speciale Sitness-zitting, driedimensionaal beweegbaar – de zitting volgt uw bewegingen in alle richtingen en verbetert uw gezondheid en productiviteit
- Ademende netbespanning – zelfdragende, ergonomische netbespanning voor duurzaam hoog zitcomfort
- Doorlopend, stabiel kunststof frame voor een comfortabele en stimulerende zithouding
- Incl. ergonomisch gevormde kunststof armleuningen/armsteunen – harmonieus aansluitend op de zitting en de rug
- Stevige en stabiele polyamide kruisvoet met grote wielen voor tapijt, met rem, optioneel wielen voor harde vloeren
Afmetingen:
- Zithoogte 440-560 mm
- Zitbreedte 460 mm
- Zitdiepte 440 mm
- Rughoogte 490 mm
- Gewicht 10 kg
| hoogte: | 840 mm |
|---|---|
| breedte: | 570 mm |
| diepte: | 620 mm |
| materiaal: | netweefsel |
| onderstel: | kruisvoet |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| hoofdsteun: | zonder hoofdsteun |
| armleggers: | vaste armleggers |
| wielen: | wielen voor tapijtvloer |
| zitdiepteverstelling: | nee |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 440 mm |
| zitbreedte: | 460 mm |
| zitdiepte: | 440 mm |
| rugleuninghoogte: | 490 mm |
| gewicht: | 10 kg |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| Lendensteun: | nee |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
vanaf
€
22,41
Variantenoverzicht
Bureau-/conferentiedraaistoel SITNESS StarLIVE
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.