Zit-/sta vergadertafel - bootvormig hoogteverstelbaar
professionele snelle opbouwservice gratis
ProActiv werken voor gezondheid
Specialisten raden aan: 1/3 staan + 2/3 ziten
Ergonomische zit-/statafels
incl. blokkeerbeveiliging
5 jaar garantie
XXL VERGADERINGEN dynamisch vorm geven
Zit-/sta vergadertafel
Bent u op zoek naar een grote vergadertafel?
Maar wilt u geen toegevingen doen op vlak van comfort en stabiliteit, die elektrisch hoogteverstelbare tafels bieden? Dan zijn de zit-/sta vergadertafels met een breedte van 2600 tot 3600 mm dé oplossing! Meetings worden actiever, uw bloedsomloop wordt gestimuleerd en uw rug ontlast. Zo verbetert u uw gezondheid terwijl u productieve beslissingen maakt. En wanneer de vergadering toch iets langer zou duren, dan kunt u de tafel gewoon met een druk op de knop laten zakken en zittend doorgaan.
Technische gegevens:
traploze hoogteverstelling van 640-1300 mm
3 synchroon gestuurde elektromotoren
soft start- en stop-functie
T-poten met dubbele telescopische zuil
onderstelconstructie zonder traverse voor maximale beenruimte
snelheid hoogteverstelling: 39 mm/s
motorgeluid: <55 dB
max. belasting: dynamisch 150 kg
stroomverbruik in standby: 0,2 W
| diepte: | 1000 mm |
|---|---|
| materiaal: | hout |
| onderstel: | T-poot |
| onderstel kleur: | aluzilver |
| bladvorm: | bootsvorm |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | elektrisch/motorisch |
| hoogteinstelbaar van tot: | 640-1300 mm |
| Draagvermogen dynamisch: | 150 kg |
| Hefsnelheid: | 39 mm/s |
| Motorgeluid max.: | 55 dB |
| min. stroomverbruik in stand-by: | 0,2 W |
| tafelbladdikte: | 25 mm |