Deze past in jeder kantoorlandschap
Bezoekersstoel FLORA I - stof
Stapelbare bezoekersstoel, frame verchroomd of zwart. Grote gestoffeerde zitting en rugleuning voor comfortabel zitten. Ideaal voor intensief gebruik dankzij het stevige stalen frame en de speciale DELTA-V-stoffering. GS-gecertificeerd.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
49,41
(vanaf 12 st./st.)
i. p. v.
€
64,90
Standaard prijs
€
64,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Ergonomie PLUS
5 jaar garantie
Stapelbaar max. 6 stoelen
Kwaliteitsgetest
DEZE PAST IN IEDER KANTOORLANDSCHAP
COMFORTABEL en BELASTBAAR geschikt voor intensief gebruik
Kwaliteitskenmerken:
- met grote ergonomisch gevormde zit en rugleuning, voor makkelijk zitten
- geschikt voor intensief en langdurig gebruik door de slijtvaste bekledingsstof
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd
- stapelbaar staalbuisonderstel verchroomd
- optioneel met kunststof armleggers uit stabiel polypropylen
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
Gegevens:
- Totaalhoogte 830 mm
- Totaalbreedte 500 mm
- Totaalbreedte met armleggers 590 mm
- Totaaldiepte 450 mm
- Zithoogte 470 mm
- Zitbreedte 450 mm
- Zitdiepte 450 mm
- Armleggerhoogte 700 mm
- Gewicht 7 kg
bekledingstof: extra slijtvast en duurzaam
- 100% Polyester
- 30.000 (Basic D) / 90.000 (Basic C) schuurbewegingen
| hoogte: | 830 mm |
|---|---|
| breedte: | 590 mm |
| diepte: | 450 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | 4-poot |
| ergonomie: | PLUS |
| zithoogte: | 470 mm |
| zitbreedte: | 450 mm |
| zitdiepte: | 450 mm |
| gewicht: | 7 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% acryl |
| stapelbaar tot: | 6 Stück |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
| ID-TÜV-GS: | 1.111211701E9 |
Set vilten glijders
Bestelnr.: 247548
VE= 4 stuks, voor parket, steen, tegelvloer enz., in topkwaliteit voor optimale bescherming van uw vloer
vanaf
€
8,91
Variantenoverzicht
Bezoekersstoel FLORA I - stof
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.