Gezondheid en welzijn op de werkplek
Hoogteverstelbare bureaus FLEX MODUL
Zit-/statafel - ergonomisch werken aan een attractieve prijs! Individuele hoogteverstelling door druk op de knop van 605-1255 mm, t-poot onderstel aluzilver, 2 synchroon gestuurde elektromotoren, max. belasting 100 kg, 5 jaar garantie.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
399,60
(per st.)
Standaard prijs
€
444,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
professionele snelle opbouwservice gratis
ProActiv werken voor gezondheid
Specialisten raden aan: 1/3 staan + 2/3 ziten
Ergonomische zit-/statafels
Elektromotorische hoogteverstelling
incl. blokkeerbeveiliging
5 jaar garantie
Für noch mehr Platz!
Hoogteverstelbaar hoekbureau FLEX MODUL
Bestelnr.: 55352919
25 mm dik bureaublad met 3 metalen kabeldoorvoeren, elektrisch in hoogte verstelbaar van 605-1255 mm, 3 synchroon geregelde elektromotoren, inclusief geheugenhandset en antibotsingssysteem, max. dynamische belasting: 100 kg
8 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
798,30
i. p. v.
€
949,-
traploze hoogteverstelling van 605-1255 mm via 3 elektromotoren
incl. handbediende geheugenknop en botsbeveiliging
maximale dynamische belasting: 100 kg
Hoogteverstelbare XXL-bureaus FLEX MODUL
Bestelnr.: 55360225
bladdikte 25 mm, diepte 1000 mm, met 3 metalen kabeldoorvoerdoppen, staal onderstel aluzilver, elektrisch hoogteverstelbaar van 625-1275 mm met 4 elektromotoren, incl. memoryschakelaar en anti-blokkeeringssysteem
14 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
598,50
i. p. v.
€
749,-
stabiel stalen onderstel met vier poten
incl. handbediening met geheugenfunctie
maximale belasting: dynamisch 300 kg
Ergonomisch werken voor een gezonde rug
Beweging is belangrijk! Maar de meeste mensen hebben niet de mogelijkeid om hun bureauwerk te onderbreken en en het beweigingssysteem te stimuleren. Steeds meer mensen vallen in houdingsmonotoniën, schadigen hun spieren en beperken de bloodsomloop. Onze oplossing, die zowel artsen alsook ergonomen aanraden: bureautafels, die het werken zitten alsook staand mogelijk maken.
Uw voordelen:
- optimale ergonomie op de werkplek
- hoogteverstelling comfortabel per druk op de knop
- activering van hart-bloodsomloop
- versterkt uw rug en verhoogte de efficiëntie
- verhoogd het welzijn en het prestatievermogen
- vermijdt houdingsmonotoniën
- verlaging van ziektedagen op lange termijn
Kwaliteitskenmerken:
- 25 mm dik tafelblad, melamine, 3 mm kunststof afbording
- 2 metalen kabeldoorvoerdoppen in aluzilver
- stabiel T-poot onderstel met tweetraps telescopische zuil, gepoedercoat aluzilver RAL 9006
- traploos hoogteverstelbaar van 605-1255 mm door twee synchroon gestuurde elektromotoren
- incl. blokkeerbeveiliging
- dynamisch belastbaar tot 100 kg
- maximale beenvrijheid door traversvrij onderstel
- snelheid hoogteverstelling: 38 mm/s
- motorgeluid: <50 dB
- minimaal stroomverbruik: 0,2 W in standby
- topkwaliteit, 5 jaar garantie
| diepte: | 800 mm |
|---|---|
| materiaal: | hout |
| onderstel: | T-poot |
| bladvorm: | rechthoek |
| materiaal onderstel: | staal |
| hoogteinstelbaar: | elektrisch/motorisch |
| kabeldoorvoerdoppen: | 2 Stück |
| hoogteinstelbaar van tot: | 605-1255 mm |
| Draagvermogen dynamisch: | 100 kg |
| Hefsnelheid: | 38 mm/s |
| Aanrijdbeveiliging: | ja |
| Bureaumeubelprogramma: | BASE LINE - Stahlmöbel |
| Memory-handschakelaar: | ja |
| Motorgeluid max.: | 50 dB |
| min. stroomverbruik in stand-by: | 0,4 W |
| tafelbladdikte: | 25 mm |
Knieschot voor bureaus
Bestelnr.: 55289732
biedt optimale kijkbescherming, metaal poedercoating, incl. montagemateriaal, hoogte 350 mm, diepte 16 mm
13 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
44,91
Kabelkanaal voor bureaus
Bestelnr.: 55289723
biedt optimale opbergruimte voor kabels en stekkerdozen, dubbelzijdig klapbaar, metaal poedercoating, incl. kabelontlasting hoogte 50 mm, diepte 145 mm
13 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
26,91
Lade voor bureau
Bestelnr.: 55329797
Toebehoren lades voor bureaus diepte 800 mm, voor montage onder het tafelblad. Metaal, incl. inleg in bamboe,uittrekbare lengte 240 mm
6 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
71,10
CPU-houder voor bureaus
Bestelnr.: 55289742
voor towerbreedte 175 - 230 mm metaal poedercoating, incl. montagemateriaalvoor montage onder het tafelblad
3 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
53,91
Kabelslurf voor bureaus
Bestelnr.: 55289745
kunststof, incl. tafelbevestiging en metalen bodemplaat, capaciteit toD 20 Kabel, Lengte gestrekD 130 cm
3 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
35,91
Lade voor bureau - afsluitbaar, metaal
Bestelnr.: 55352485
Afsluitbare metalen organisatie lade voor montage onder het tafelblad, incl. volledig uittrekbare geleiders en viltmat in de lade, B 394 x H 47 x D 305 mm
2 varianten om uit te kiezen
vanaf
€
107,10
Variantenoverzicht
Hoogteverstelbare bureaus FLEX MODUL
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.