Voor iedereen de juiste sta-hulp TEGEN EEN TOPPRIJS
Sta-hulp PU1 met vloerglijders
Sta-hulp, ergonomisch gevormde zitting voor optimale ondersteuning van de lichaamshouding, onderhoudsvriendelijk PU-schuim of kunstleer, in hoogte en helling verstelbaar voor een aanpassing aan het lichaam, stabiel frame van stalen buizen
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
159,30
(per st.)
Standaard prijs
€
177,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
DIN 68877
Afwasbaar
5 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Voor iedereen de juiste sta-hulp VOOR EEN TOPPRIJS
Kwaliteitskenmerken:
- ontlast de benen en de wervelkolom bij het werken in staande of zittende houding
- Stalen buisframe, zwart RAL 9005
- Zitting van onderhoudsvriendelijk soft-touch polyurethaanschuim of kunstleer, zwart
- Traploze zithoogteverstelling, mechanisch
- Zitting 70° horizontaal draaibaar, met automatische terugstelfunctie
- Traploze verstelling van de zittinghelling
- Incl. 2 kleine wieltjes voor eenvoudig transport
- GS-gecertificeerd
Afmetingen:
- Zithoogte 610-860 mm
- Zitbreedte 360 mm
- Zitdiepte 220 mm
- Gewicht 10 kg
| kleur: | zwart |
|---|---|
| hoogte: | 250 mm |
| diepte: | 800 mm |
| onderstel: | overiges |
| onderstel kleur: | zwart |
| zithoogte: | 610-860 mm |
| zitbreedte: | 360 mm |
| zitdiepte: | 220 mm |
| gewicht: | 10 kg |
Variantenoverzicht
Sta-hulp PU1 met vloerglijders
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.