Sta-hulp SITNESS 37 BLACK | groen
| Staffelprijzen | Standaardprijs / stuk | Premiumprijs* / stuk |
|---|---|---|
| vanaf 1 stuk | € 179,90 | € 161,91 |
| vanaf 2 stuk | € 169,90 | € 152,91 |
Levering: binnen 20 werkdagen, franco gelijkvloers
Mededeling: Prijzen plus BTW, min kortingen. De exacte levertermijn kan u zien op onze orderbevestiging. Leveringen gebeuren van maandag tot vrijdag, uitgezonderd feestdagen.
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
Ergonomie TOP
Breng beweging in uw dagelijks leven – met comfort en stijl!
Ervaar het unieke horizontale schommeleffect dat uw rugspieren versterkt en uw tussenwervelschijven ontlast.
De beweegbare zitting past zich aan u aan en zorgt voor actief en gezond zitten. Met de perfecte DELTA-V-bekleding geniet udag na dag van optimaal zitcomfort. Veiligheid staat daarbij voorop: GS-gecertificeerd, TÜV-getest en met betrouwbare gasveer. Dankzij de traploze zithoogteverstelling is elke positie een comfortabele hoogte, terwijl de designvoet van hoogwaardig zwart gepoedercoat aluminium niet alleen zorgt voor een stoere uitstraling, maar ook voor een stabiele ondersteuning.
Afmetingen:
- Zithoogte 490-700 mm
- Zitdiameter 385 mm
- Gewicht 6,2 kg
Extra lange levensduur door slijtvaste bekledingsstof:
- 100% polyester
- 40.000 schuurcycli
| kleur: | groen |
|---|---|
| hoogte: | 700 mm |
| breedte: | 385 mm |
| diepte: | 385 mm |
| lengte: | 385 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| verkoopeenheid: | stuk |
| diameter: | 385 mm |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 490-700 mm |
| zitbreedte: | 385 mm |
| zitdiepte: | 385 mm |
| gewicht: | 6,2 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 40000 |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |