Breng beweging in uw alledaags kantoorwerk
Kantoorkrukken SITNESS 33 - horizontaal swingeffect
BRENG BEWEGING in uw alledaags kantoorwerk. Stof Basic BR.
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
124,20
(vanaf 2 st./st.)
i. p. v.
€
149,90
Standaard prijs
€
149,90
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
Kwaliteitsgetest
3 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
Made in Germany
BRENG BEWEGING in uw alledaags kantoorwerk
Kwaliteitskenmerken:
- horizontaal swingeffect door beweegbare zit, versteviging van de spieren de rug en de wervelkolom
- perfecte DELTA-V polstering voor optimalen zitcomfort
- voor uw gezondheid en veiligheid: GS-gecertificeerd, veiligheidsgasveer TÜV-getest
- traploze zithoogteverstelling
- design voetplaat gepolijst alu, zorgt voor een edele optiek
Gegevens Sitness 33:
- Zithoogte 490-620 mm
- Ø-zitvlak 385 mm
- Gewicht 6 kg
- Extra lange gebruiksduur door extreem belastbaar netweefsel
- 100% polyester, 40.000 schuurbewegingen
| hoogte: | 490 mm |
|---|---|
| breedte: | 385 mm |
| diepte: | 385 mm |
| materiaal: | stof |
| onderstel: | rond voed |
| onderstel kleur: | gepolijst |
| materiaal onderstel: | aluminium |
| diameter: | 385 mm |
| gewicht: | 6 kg |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 40000 |
Variantenoverzicht
Kantoorkrukken SITNESS 33 - horizontaal swingeffect
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.