Kruk A-TEC 80
in 2 verschillende kleuren
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
189,90
(per st.)
Standaard prijs
€
211,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
Kwaliteitsgetest
Kwaliteitsgetest
Afwasbaar
Made in Germany
5 jaar garantie
Kwaliteitskenmerken:
- zitneigingsverstelling om 7,5° naar voor en naar achter
- ergonomisch gevormde comfort zit
- zitting uit PP (zwart) of PU-schuim (blauw)
- incl. draaggreep om eenvoudig van plaats te wisselen
- extra groot ergonomisch gevormd zitvlak
- lastafhankelijk geremde wielen voor harde vloer
- TOPKWALITEIT, daarom 5 jaar garantie
afmetingen: A-TEC 80
zithoogte 520-720 mm
zitbreedte 370 mm
zitdiepte 320 mm
gewicht 7 kg
| onderstel: | kruisvoet |
|---|---|
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| wielen: | wielen voor harde vloer |
| zithoogte: | 520-720 mm |
| zitbreedte: | 370 mm |
| zitdiepte: | 320 mm |
| gewicht: | 7 kg |
Wielen voor tapijt
Bestelnr.: 131018
Schwarz. VE = 5 Stück. Teppichbodenrolle für alle COMFORT Modelle, SITNESS MEDICO, LAVO, A-TEC Modelle.
vanaf
€
17,91
Variantenoverzicht
Kruk A-TEC 80
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.