Comfort dat prestaties mogelijk maakt
Bureaustoel CEUTA incl. verstelbare armleuningen
Bureaustoel met uitstekende uitrusting en comfort, incl. 4-voudig verstelbare armleuningen, aanpasbare rugleuning met klimaatnetweefsel, in hoogte verstelbare lendensteun, met en zonder hoofdsteun, verkrijgbaar in 2 kleuren
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
349,20
(per st.)
Standaard prijs
€
388,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
inklusive Armlehnen
Atmungsaktiv
Belastbar bis 150 kg
Exclusiev bij DELTA-V
Ergonomie TOP
5 jaar garantie
Comfort en prestaties mogelijk maken
Kwaliteitskenmerken:
- uitstekende ondersteuning van de rug dankzij modern merk synchroonmechanisme met individuele gewichtsafstelling
- traploze verstelling van zithoogte en zitdiepte
- Rugleuning met vormvast netweefsel gespannen over een breed frame – aangenaam ondersteunend dankzij in hoogte verstelbare lendensteun en meervoudig verstelbare hoofdsteun
- De DELTA-V speciale bekleding zorgt voor duurzaam zitcomfort
- Voor moeiteloos en aangenaam zitten – ergonomische, comfortabel beklede zitting
- naar keuze verkrijgbaar in zwart of lichtgrijs/wit
- grote universele vloerwielen met rem, afhankelijk van het gewicht
Afmetingen:
- Zithoogte 455-550 mm
- Zitbreedte 500 mm
- Zitdiepte 440-490 mm
- Hoogte rugleuning 570 mm
- Gewicht 20 kg
Extra lange levensduur door slijtvast netweefsel:
- 100% polyester
- Rugleuning: 40.000 schuurcycli
- Zitting: 100.000 schuurcycli
Symbolische weergave van stoelfuncties:
| breedte: | 670 mm |
|---|---|
| diepte: | 670 mm |
| materiaal: | stof met netweefsel |
| onderstel: | kruisvoet |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| armleggers: | verstelbare armleggers |
| wielen: | universele wielen |
| zitdiepteverstelling: | ja |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme met gewichtsautomatic |
| ergonomie: | TOP |
| zithoogte: | 455-550 mm |
| zitbreedte: | 500 mm |
| zitdiepte: | 440-490 mm |
| rugleuninghoogte: | 570 mm |
| materiaaleigenschap: | duurzaam |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| stoeleigenschappen: | Synchroon-Mechanisme |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 150 kg |
Variantenoverzicht
Bureaustoel CEUTA incl. verstelbare armleuningen
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.