Besseres Arbeitsklima dank Netzrücken
Bureaustoel Siena Pro met armleggers
DOORADEMEN verbetert het werkklimaat dankzij netrug. Met synchroonmechanisme, incl. 4-dimensionaal verstelbare armleggers, hoogte,- breedte- en diepteverstelbaar
Uw premium prijs incl. 10% premiumkorting::
vanaf
€
395,10
(per st.)
Standaard prijs
€
439,-
(per st.) - min. 10% premium-korting vanaf 95 € orderwaarde. Ook kortingen mogelijk tot 20%. Verdere informatie
ProActiv werken voor gezondheid
inklusive Armlehnen
Atmungsaktiv
gewichts automatic
10 jaar garantie
Kwaliteitsgetest
DOORADEMEN betere werkomgeving dankzij de rugleuning in netweefsel
- hoogwaardig synchroonmechanisme met gewichtsautomatic
Kwaliteitskenmerken:
- uontspannen werken door de zeer comfortabele DELTA-V comfortpolstering
- traploze zithoogteverstelling
- voor elke beenlengte het juiste zitten door ergonomische zitdiepteverstelling
- ontspannen werken door bijzonder aangename DELTA-V 100 exclusief bekleding (100.000 schuurbewegingen)
- incl. 3-dimensioneel verstelbare armleggers, hoogte,- breedte- en diepteverstelbaar met softtouch-opleg
- ook met hoofdsteun verkrijgbaar
- mooie en stabiele kruisvoet polyamide zwart
- lastafhankelijk geremde universele wielen voor harde en zachte vloer
Gegevens:
- Zithoogte 470-610 mm
- Zitbreedte 490 mm
- Zitdiepte 400-460 mm
- Rugleuninghoogte 590-660 mm
- Gewicht 20,5/ 21,5 kg
- Extra lange gebruiksduur door hoogbelastbare bekledingsstof
- 100% polyester
- 100.000 schuurbewegingen
| kleur: | zwart/zwart |
|---|---|
| hoogte: | 1250 mm |
| breedte: | 670 mm |
| diepte: | 650 mm |
| materiaal: | stof met netweefsel |
| onderstel: | kruisvoet |
| onderstel kleur: | zwart |
| materiaal onderstel: | polyamide |
| armleggers: | verstelbare armleggers |
| wielen: | universele wielen |
| zitdiepteverstelling: | ja |
| mechaniek: | Synchroon-mechanisme met gewichtsautomatic |
| zithoogte: | 470-610 mm |
| zitbreedte: | 490 mm |
| zitdiepte: | 400-460 mm |
| rugleuninghoogte: | 590-660 mm |
| materiaaleigenschap: | hoogtebelastbaar |
| materiaalsamenstelling: | 100% polyester |
| scheurvastheid: | 100000 |
| brandveiligheid: | EN 1021-1 sigarettengloed |
| Lendensteun: | ja |
| Belastbaarheid (aanbevolen tot): | 110 kg |
| ID-TÜV-GS: | 59459.0 |
Variantenoverzicht
Bureaustoel Siena Pro met armleggers
Er zijn nog geen vragen over dit artikel.